Updates

Aandelen Nederland

Flow Traders

Advies
houden
Aandelen Nederland

AMG

Advies
kopen
Aandelen Nederland

TomTom

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Johnson & Johnson

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Alphabet

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Microsoft

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Amazon

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Facebook

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Apple

Advies
houden
Aandelen Nederland

Fagron

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

LVMH

Advies
kopen

Updates

Aandelen Nederland

Flow Traders

Advies
houden
Aandelen Nederland

AMG

Advies
kopen
Aandelen Nederland

TomTom

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Johnson & Johnson

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Alphabet

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

Microsoft

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Amazon

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Facebook

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Apple

Advies
houden
Aandelen Nederland

Fagron

Advies
kopen
Aandelen Internationaal

LVMH

Advies
kopen
Opinie Erik Klooster, 21 nov 2018 15:30

De scores van onze Superstocks op een rij

0 0 Leestijd ongeveer

Met enige regelmaat presenteert Beleggers Belangen u Superstocks, aandelen buiten de Koerswijzer om waarvan wij veel verwachten.

Scores van onze Superstocks

Op deze pagina vindt u het rendement van onze Superstocks van de afgelopen tijd, gemeten vanaf de tipdatum. Het zijn onze 32 laatste Superstocks.

Superstocktipdatumhuidig rendement
McEwen Mining31-10-2018-8,88%
Nordea Bank17-10-2018-4,80%
SPDR S&P Biotech ETF10-10-20181,00%
Fever-Tree18-9-2018-23,94%
Samsonite3-9-2018-24,76%
Turquoise Hill24-7-2018-32,03%
Zions Bancorporation17-7-2018-5,93%
Monster Beverage26-6-20183,19%
Northrop Grumman19-6-2018-13,02%
Mastercard12-6-2018-2,58%
Krones5-6-2018-28,86%
Signature Bank29-5-2018-6,67%
Bluebird Bio15-5-2018-29,18%
John Wood Group24-4-201813,88%
Amerigas20-3-2018-1,88%
Kemira13-3-20181,46%
Neurocrine Biosciences28-2-201810,21%
Keycorp20-2-2018-4,31%
Thor Industries13-2-2018-43,39%
MTU Aero Engines30-1-201828,55%
Somfy24-1-2018-21,63%
Boston Scientific17-1-201838,48%
Time Warner10-1-201810,72%
South329-1-2018-6,42%
Anadarko Petroleum19-9-201734,51%
Sirius XM12-9-201714,02%
Red Hat5-9-201768,61%
Drillisch29-8-2017-19,34%
Groupe Crit15-8-2017-27,09%
Royal Bank of Canada8-8-20173,41%
Hornbach1-8-2017-29,14%
Brookfield Infrastructure Partners25-7-20175,27%

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Ontdek Beleggers Belangen nu vanaf €10,95 per maand. Bent u nieuw en wilt u eerst meer informatie? Klik dan hier! 

 Bekijk onze abonnementen hier!