Updates

Aandelen Nederland

BinckBank

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Procter & Gamble

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

Basic-Fit

Advies
houden
image description
Opinie Erik Klooster, 21 nov 15:30

De scores van onze Superstocks op een rij

0 0 Leestijd ongeveer

Updates

Aandelen Nederland

BinckBank

Advies
houden
Aandelen Internationaal

Procter & Gamble

Advies
verkopen
Aandelen Nederland

Basic-Fit

Advies
houden

Met enige regelmaat presenteert Beleggers Belangen u Superstocks, aandelen buiten de Koerswijzer om waarvan wij veel verwachten.

Scores van onze Superstocks

Op deze pagina vindt u het rendement van onze Superstocks van de afgelopen tijd, gemeten vanaf de tipdatum. Het zijn onze 32 laatste Superstocks.

Superstocktipdatumhuidig rendement
McEwen Mining31-10-2018-8,88%
Nordea Bank17-10-2018-4,80%
SPDR S&P Biotech ETF10-10-20181,00%
Fever-Tree18-9-2018-23,94%
Samsonite3-9-2018-24,76%
Turquoise Hill24-7-2018-32,03%
Zions Bancorporation17-7-2018-5,93%
Monster Beverage26-6-20183,19%
Northrop Grumman19-6-2018-13,02%
Mastercard12-6-2018-2,58%
Krones5-6-2018-28,86%
Signature Bank29-5-2018-6,67%
Bluebird Bio15-5-2018-29,18%
John Wood Group24-4-201813,88%
Amerigas20-3-2018-1,88%
Kemira13-3-20181,46%
Neurocrine Biosciences28-2-201810,21%
Keycorp20-2-2018-4,31%
Thor Industries13-2-2018-43,39%
MTU Aero Engines30-1-201828,55%
Somfy24-1-2018-21,63%
Boston Scientific17-1-201838,48%
Time Warner10-1-201810,72%
South329-1-2018-6,42%
Anadarko Petroleum19-9-201734,51%
Sirius XM12-9-201714,02%
Red Hat5-9-201768,61%
Drillisch29-8-2017-19,34%
Groupe Crit15-8-2017-27,09%
Royal Bank of Canada8-8-20173,41%
Hornbach1-8-2017-29,14%
Brookfield Infrastructure Partners25-7-20175,27%

Alert

Selecteer de onderwerpen waarover u een Beleggers Belangen alert wilt ontvangen. Uw selectie wordt direct bewaard en kunt u op ieder moment zelf aanpassen.

Verder lezen?

Blijf dagelijks op de hoogte van het laatste beleggingsnieuws. Beleggers Belangen geeft u waardevolle informatie, waarmee u uw rendement kunt verhogen. Ontdek het nu vanaf €10,95 per maand.
 Bekijk onze abonnementen hier!