Ruim boven de openingskoers

De handel in DE Master Blenders 1753 is dinsdag gestart met een eerste koers van €8,00 en wordt sindsdien ruim boven de openingskoers verhandeld.

 

Het aandeel wordt tot 9 juli verhandeld op 'as-if-and-when-issued' (AIW)-basis. Dit is een soort officieuze pre-handel voordat de notering officieel wordt.
 
Voor particuliere beleggers betekent dit dat er gewoon gehandeld kan worden in de aandelen, mits de bank of broker dit faciliteert, maar de settlement (de officiële administratie) van transacties zal pas op 9 juli plaatsvinden. Overigens zal de bank of broker waarschijnlijk wel direct de betaling voor een koop willen hebben.
 
Klik hier voor de actuele koers van DE Master Blenders 1753.
 
Klik hier om meer te lezen over de visie van Beleggers Belangen op DE Master Blenders 1753 en voor onze actuele beleggingsadviezen op Telefónica en Thomas Cook.
 
HIP
abonneer op de Nieuwsbrief

LEES OOK

Meer ruimte voor optimisme

Hoe werkt het garantiestelsel boven een ton?

KPN claimt ruimte