Lach en traan

Met een lach en een traan verdwijnt Gamma Holding van de beurs.

Tot eind deze week kunnen aandelen en prefs Gamma Holding aangemeld worden voor het bod van Gilde en Parcom. Zij bieden €29 respectievelijk €3,50 voor de stukken, hebben al bijna 80% in bezit en dus is het pleit beslecht. Aanmelden.

Met Gamma Holding vertrekt er weer een bedrijf van de beurs. Een droeve gebeurtenis, want er komt weinig nieuws voor terug.

Het textielbedrijf was bovendien op weg de zaken weer goed op orde te krijgen, na een diep dal.

Dat dal gold ook voor het aandeel, dat in 2007 nog €70 noteerde en kelderde tot €2,70 in 2009. Het feit dat Gilde en Parcom het bedrijf - voor €29 per aandeel - willen hebben, zegt genoeg.

gamma chart vijf jaar

Het verdriet over het vertrek wordt echter verzacht door de koerswinst, die beleggers hebben geboekt, zeker zij die onze kooptip van oktober 2009 - toen de koers op €7,80 stond - hebben opgevolgd.

Maar het blijft jammer dat de spoeling in Amsterdam weer dunner wordt.

Nu in het blad

thumb shade
Verder: opinie, analyses en meer
Nu proberen

LEES OOK

Handelsfrequentie is belangrijker dan geslacht bij beleggen

Gamma bespaart op rente

Veel klachten gedupeerde beleggers